Muhafazakar otel fiyatları club familia

11 Şubat 2011 Cuma

Club Familia tatil köyü'nde  konaklamak ve ücretleri  (1 temmuz  31 temmuz  arası ücretlendirme )
Standart oda konaklama ücreti : 120 TL'dir.
Bungolavlar ise : 125 TL'dir.Bungolav : 125 TL
Deniz manzaralı odalar : 135 TL
suit  özel odalar : 140 TL
olarak belirlenmiştir. fakat bu ücretler  peşin fiyatlarıdır. 6 taksit ve 12 taksitle de fiyatları mevcut olup onlar bir miktar daha fazladır.

Fıstıklı Çiçekevler 20011 yaz sezonu fiyatları
1 Haziran- 24 Haziran : 75 TL
25 Haziran- 7 Ağustos : 99 TL
8 Ağustos Ramazan Dönemi : 75 TL
şeklindedir. 0-5 yaş ilk çocuk ücretsiz olup 5-10 Yaş çocuklar %50 indirimlidir.

istanbul'da doğal güzellikler

İstanbul ilimizin en bilinen ve tanınmış mesire yeri  çamlıcadır. bulunduğu yer şehrin anadolu yakasında. Şehrin en büyük tepelerinden biri olan büyük çamlıcadır adı üstünde. Harika bir manzaraya sahip olması ayrı bir güzellik'de katıyor büyük çamlıcaya.  gün doğuşu ve batışını seyretmek doyumsuz bir zevktir.İstanbul'un Avrupa yakasında Istranca Dağları'nın güneydoğü yönünde alçalarak İstanbul Boğazı'nda sonuçlanan Belgrad Ormanı, zengin bitki örtüsü ile doğayla başbaşa kalmak isteyenlere mükemmel bix dinlenme ve eğlenme ortamı sağlayan bir alandır. istanbulun doğal güzellikleri
Yapraklı ağaçlardan müteşekkil bir orman olan Belgrad Ormanı'nda meşe, gürgen ve kestane ağaçlarına çok sık rastlanmaktadır. Ayrıca ormanda 400'den fazla otsu bitki türü de mevcutıur. Ormanda karaca, tavşan, yaban domuzu, tilki, yaban ördeği, çulluk gibi hayvanlara sık sık rastlanabilmektedir.